+38 (04744) 3-24-45

18.01.2021
Участь викладачів кафедри української та іноземних мов у XV Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання у підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми» Читати повністю

Кафедра української та іноземних мов

21.12.2020
Захист кваліфікаційних дипломних робіт магістра  зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» денної форми навчання Читати повністю

Захист кваліфікаційних дипломних робіт магістра зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» денної форми навчання

16 грудня 2020 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту Уманського НУС відбувся захист кваліфікаційних дипломних робіт за ступенем вищої освіти «магістр» освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» денної форми навчання.

21.12.2020

14.12.2020
НОВА ПЕРЕМОГА КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ НА МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ОСВІТНІЙ ОЛІМПІАДІ З ТУРИЗМУ Читати повністю

В номінації за розробку унікального туристичного туру Гаркава Ольга Сергіївна Уманський національний університет садівництва отримала диплом. Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС щиро вітає Гаркава Ольгу з перемогою.

09.12.2020
Захист кваліфікаційних дипломних робіт магістра  зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» заочної форми навчання Читати повністю

Захист кваліфікаційних дипломних робіт магістра зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» заочної форми навчання

8 грудня 2020 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту Уманського НУС відбувся захист кваліфікаційних дипломних робіт за ступенем вищої освіти «магістр» освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» заочної форми навчання.

09.12.2020
Відбувся захист дипломних робіт студентами заочної форми навчання спеціальності 242 «Туризм» Читати повністю

8 грудня 2020 р. відбувся захист магістерських дипломних робіт студентами заочної форми навчання спеціальності 242 «Туризм». Захист відбувався у комбінованому режимі (і дистанційно, і очно).