+38 (04744) 3-24-45

12.10.2019
11.10.2019 року на кафедрі публічного управління та адміністрування відбулося секційне засідання ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи». Читати повністю

Кафедра публічного управління та адміністрування

11.10.2019
Секційне засідання ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент XXI століття: проблеми та перспективи» Читати повністю

На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи на високому науково-методичному рівні відбулося засідання секції «Актуальні проблеми, тенденції, перспективи розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в країні». Студенти II-IV курсів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» виступили з доповідями, розкривши питання щодо перспектив розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу України, інноваційних підходів в управлінні підприємствами сфери обслуговування, їх кадрового забезпечення, державної підтримки і т. ін.

10.10.2019
В Уманському НУС стартував Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Читати повністю

Мета конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Кафедра української та іноземних мов

10.10.2019
Інтерактивна гра «УПІЗНАЙ КРАЇНУ» Читати повністю

Інтерактивна гра «УПІЗНАЙ КРАЇНУ»

Студенти спеціальностей 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа» в рамках вивчення нормативних та вибіркових дисциплін набувають теоретичних знань, щодо основної символіки, туристичних принад, етнічних особливостей країн світу.

Історичний екскурс «Таємнича Софіївка» Читати повністю

Історичний екскурс «Таємнича Софіївка»

Дендропарк «Софіївка» в Умані часто називають музеєм живої природи. Тут зібрані чудові й рідкісні рослини, як приміром, магнолія, тюльпанове дерево. На чималій площі парку – 179 га – крім рослинності, є ще багато цікавого, створеного руками людини у співавторстві з величною природою. Побувавши в цьому парку, ви можете здійснити екскурсію в античну міфологію й «зустрітися» з Гомером, Евріпідом, помилуватися Венерою й Аполоном… І таких «родзинок» у парку більше сотні. Ви ніби занурюєтеся у античність. З головою. І виринати звідти не хочеться.

30.09.2019
КВЕСТ «ЛЕГЕНДИ УМАНСЬКОГО НУС» Читати повністю

КВЕСТ «ЛЕГЕНДИ УМАНСЬКОГО НУС»

Калейдоскоп подій в програмі святкування «Тиждень туризму» в Уманському НУС 26 вересня змінило аматорське спортивно-розважальне змагання-квест «Легенди Уманського НУС».

В Уманському НУС пройшли змагання «Кращий туризмознавець» Читати повністю

В Уманському НУС пройшли змагання «Кращий туризмознавець»

Щороку восени в Уманському НУС на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи проводиться «Тиждень туризму». Колектив кафедри разом зі студентами проводять організаційно-виховні заходи пропагують туризм як масове явище серед студентства університету.