+38 (04744) 3-24-45

29.05.2020
Вебінар «Винний туризм в Грузії» Читати повністю

Вебінар «Винний туризм в Грузії»

Одним із перспективних напрямів розвитку ринку туристичних послуг є винний туризм – спеціалізований вид туризму, пов'язаний з ознайомленням з історією, технологією та культурою споживання алкогольних напоїв та їх дегустацією. 28 травня колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяв участь увебінарі від сомельє Ніно «Винні регіони Грузії».Сомельє - це експерт, який володіє навичками дегустації вина, знаннями про його виробництві, різновидах, зберіганні, подачі і сполучуваності з іншими напоями і їжею. Даний вебінар відкрив його слухачам безліч цікавих моментів про вина Грузії. Ніно у своєму виступі розповіла про країну та регіони Грузії, де і як виготовляють вино, особливості смаку та аромату вин, в залежності від регіону, з чим та за якої температури краще вживатита зберігати вино.

28.05.2020
Семінар-тренінг «Надання послуг гостинності у сільському зеленому туризму для господарів садиб» Читати повністю

27 травня колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи прийняв участь в семінарі – тренінгу «Надання послуг гостинності у сільському зеленому туризму для господарів садиб». Програма семінару включала розгляд актуальних проблем розвитку сільських територій, розширення асортименту туристичних послуг на селі та юридичні засади діяльності з організації послуг гостинності в садибах.

20.05.2020
Вишиванкові традиції колективу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС Читати повністю

Цього року пандемія nCoV-19 внесла корективи у соціальне життя України. Ми всі розділені, але все ж таки разом. Тому колектив студентів та викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва долучається до святкування дня вишиванки.

18.05.2020
Міжнародний день музеїв Читати повністю

Міжнародний день музеїв

18 травня весь світ відзначає чудове свято – Міжнародний день музеїв! Саме працівники музеїв є найпершими друзями туриста, з них починається майже будь яка мандрівка. Працівники музеїв є хранителями часу, традицій, історії і водночас є втіленням сучасності та інновацій. Музеї дають шанс молоді та старшому поколінню гордитись минулим і з надією дивитись у майбутнє.

23.04.2020
СЕКЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ,  ПРИУРОЧЕНОЇ 120-РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО ВЧЕНОГО І ПЕДАГОГА У ГАЛУЗІ ЗЕМЛЕРОБСТВА С.С. РУБІНА Читати повністю

СЕКЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ, ПРИУРОЧЕНОЇ 120-РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО ВЧЕНОГО І ПЕДАГОГА У ГАЛУЗІ ЗЕМЛЕРОБСТВА С.С. РУБІНА

Кафедра публічного управління та адміністрування

23.04.2020
Всеукраїнська студентська наукова конференція на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС Читати повністю

23 квітня 2020 року в Уманському національному університеті садівництва відбулась Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства С.С. Рубіна. На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи працювало дві секції під керівництвом професора Транченко Л.В. – секція «Туризм» і секція «Готельно-ресторанна справа», де розглядалися питання економічного розвитку України у сфері туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, визначення пріоритетних територій (рекреаційних зон) для організації окремих видів туризму, розроблення інноваційних технологій ресторанної продукції, новітніх технологій гостинності та організації обслуговування в закладах готельно-ресторанного господарства, організації туристської діяльності та послуг гостинності як в Україні в цілому, так і на регіональному і т. ін.