+38 (04744) 3-24-45
Меню

Про факультет

Факультет менеджменту було створено у 1999 році в результаті реорганізації економічного факультету, який здійснював підготовку фахівців економічного профілю з 1976 року.

Факультет менеджменту здійснює підготовку студентів за денною та заочною формами навчання за освітніми рівнями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії».

Основною метою діяльності факультету є підготовка фахівців, які здатні використовувати нові форми і методи управлінської діяльності, працювати на засадах підприємництва, перемагати у конкурентній боротьбі, бути налаштованими на успіх.

Навчальний процес на факультеті інтегровано до європейських стандартів освіти. Навчання організовано за кредитно-трансферною системою, впроваджено нові навчальні плани і програми підготовки фахівців, широко використовуються сучасні інтерактивні методи навчання, проводяться ділові ігри, моделюються виробничі ситуації.

До складу факультету менеджменту входить чотири кафедри: менеджменту (завідувач – д.е.н., професор Новак І.М.), соціально-гуманітарних і правових дисциплін (завідувач – к.ю.н., доцент Машковська Л.В.), української та іноземних мов (завідувач – к.пед.н., доцент Комісаренко Н.О.), туризму та готельно-ресторанної справи (завідувач - д.е.н., професор Транченко Л.В.).

В організації навчального процесу і в науковій роботі широко застосовується зарубіжний досвід, набутий викладачами факультету під час стажування за кордоном у навчальних закладах, наукових установах і бізнесових структурах США, Великої Британії, Німеччини, Австрії, Польщі, Чехії, Італії тощо.

Майбутня успішна діяльність випускників забезпечується і оптимальним поєднанням теоретичної та практичної підготовки студентів, які мають можливість пройти практику в передових підприємствах АПК України та взяти участь у програмах закордонного стажування у країнах з розвиненою економікою, таких як Великобританія, Шотландія, США, Франція, Німеччина, Фінляндія, Польща.

Студенти факультету менеджменту мають можливість розвивати свої мистецькі здібності у різних відділеннях Центру культури і вихованнянародному ансамблі пісні та танцю “Хлібодари”, народному самодіяльному ансамблі танцю “Нивка”, літературно-гумористичному клубі СТЕМ “Добродії”, жіночому вокальному ансамблі “Чарівниці”, чоловічому вокальному ансамблі “Краяни”, народному оркестрі духових інструментів, народному естрадно-інструментальному ансамблі «Диксиленд», ансамблі сучасної музики «Унікум», рок-гурті «Fantasy of world» та ін.

До послуг студентів і численні спортивні секції. Факультет менеджменту по праву пишається своїми студентами-спортсменами, які є переможцями та призерами спортивних змагань. 

Успішному навчанню сприяє і розвинена інфраструктура нашого студентського містечка. До послуг студентів - їдальня, буфет, що розташовані в навчальних корпусах. На території університету працюють магазини, перукарня, майстерня по ремонту одягу і взуття.

Всіх іногородніх студентів наш факультет забезпечує місцями у гуртожитку.