+38 (04744) 3-24-45
Остання редакція: 17 березня 2021

Зустріч студради факультету менеджменту зі студентами

Рада студентського самоврядування факультету менеджменту регулярно проводить інформаційно-консультативні та пропагандистські зустрічі зі студентами з метою забезпечення їм різного виду допомоги (інформаційно-молодіжної, правової, психологічної, фінансової тощо) та ознайомлення з фактами, аргументами та іншими відомостями, що безпосередньо стосуються студентського життя. Так 11.03.2021 р. в гуртожитку №6 представники студради зустрілися зі студентством, зокрема старостами поверхів, з питання організації змагання за зразкові кімнати, поверхи, економії електроенергії, а також з метою пропаганди активного дотримання противірусних заходів в епідеміологічних умовах, що склалися, а саме: дотримання дистанції, якщо утворюється черга в душ, носіння масок при перебуванні на поверхах. Ці комунікації є досить важливими в житті студентів, адже хто інформований, той озброєний!

Секретар ради студентського самоврядування

факультету менеджменту Яна Моцьо