+38 (04744) 3-24-45
Меню
Остання редакція: 06 жовтня 2020

Студентське самоврядування

Візит добра і поваги

 

Усіх нас батьки з дитинства закликали поважати старість та допомагати людям похилого віку, адже їм важко робити фізичну роботу та завжди хочеться з кимось поговорити. Проте з плином часу ми чомусь стали менше приділяти увагу стареньким.

Кожного року студенти залюбки навідуються до ветерана війни і цей рік не став винятком. Студрада факультету менеджменту привітала Емілію Кузьмівну Потапчук зі святом «Міжнародний день людей похилого віку». Студенти завітали в гості не з пустими руками: купили продукти харчування першої необхідності, наносили води та позбирали дозрілі яблука. Пенсіонерка на знак вдячності нагодувала студентів домашніми сливами зі свого городу.

Жінка з радістю розмовляла з молоддю на різні теми, адже так рідко можна комусь виговоритись. Вона охоче розповідала про свою молодість, війну та голод. Емілія Потапчук дуже сильна жінка, яку, на жаль, мало хто відвідує.

Ми закликаємо усіх молодих людей допомагати людям старшого покоління та поважати їх, адже їм завжди приємна хоча б краплина уваги.

 

 

Яна Моцьо, секретар студради факультету менеджменту

[[showEvents? &display= [[getDepDocs? &type=