Остання редакція: 01 липня 2021

Захист дипломних (кваліфікаційних) робіт за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент»

В житті студентів факультету менеджменту першого (бакалаврського) рівня вищої освіти відбулася надзвичайно важлива подія – захист дипломних (кваліфікаційних) робіт.

Студенти старанно та відповідально підійшли до їх виконання. Тематика досліджень відображає актуальні проблеми сучасного менеджменту з використанням матеріалів підприємств та організацій різних форм власності Черкаської, Вінницької та інших областей України, що були суб'єктами виробничої та переддипломної практики.

Під час захисту студенти продемонстрували вільне володіння матеріалом, супроводжуючи свої доповіді використанням мультимедійного обладнання, що надало проведеним дослідженням наочності. Разом з тим вони вміло добирали аргументи під час відповідей на запитання членів екзаменаційної комісії, що дозволило їм високо оцінити рівень підготовки кожного доповідача.

Вітаємо студентів з успішним захистом та бажаємо їм нових звершень і досягнень!

Колектив кафедри менеджменту