+38 (04744) 3-24-45
Меню
Остання редакція: 29 квітня 2021

Віват студентам факультету менеджменту – переможцям I етапу агрополітичних дебатів!

Студенти факультету менеджменту Уманського НУС Роман Земляков, Едуард Хлівненко, Ірина Горова стали учасниками I (відбіркового) етапу агрополітичних дебатів. Вони, змагаючись з командою суперників, проявили навички командної роботи та високий рівень знань при формалізованому обговоренні теми «Традиційне аграрне виробництво або органічне – виклики і можливості», заперечуючи при цьому дану тезу.

Ефективний результат спільної роботи у команді, важливість якої найбільш яскраво підкреслює вираз Генрі Форда: «Зібратися разом – це початок. Залишатися разом – це прогрес. Працювати разом – це успіх.», не змусив себе чекати.

Журі високо оцінило інтелектуальний рівень учасників та навички кожного з них відстоювати свою точку зору щодо важливого для України аграрно-політичного питання і визнало команду менеджерів кращою з присудженням їй І місця, а Роман Земляков став переможцем конкурсу «Агрополітичні дебати» на рівні Університету.

Віват переможцям! Пишаємося тим, що на факультеті менеджменту навчається така ерудована молодь, здатна змінити не лише країну, але й світ на краще! Бажаємо вам подальшої самореалізації, нових підкорених вершин!

А Роману Землякову – гідно представити наш Університет на фінальному етапі агрополітичних дебатів!

 

Лілія Кустріч, заступник декана

факультету менеджменту з виховної роботи