Остання редакція: 16 вересня 2021

Вибори до студради факультету менеджменту

З метою сприяння студентській раді Уманського національного університету садівництва в організації роботи студентського самоврядування 15 вересня 2021 року на факультеті менеджменту відбулися прямі таємні вибори складу студентської ради.

Студенти активно підтримували своїх кандидатів, адже це творчі, креативні, працьовиті, відповідальні люди, які спроможні захищати права та інтереси студентства, допомагати їм і заохочувати до навчально-наукової роботи, згуртовувати колектив, показувати, що студентське життя – це не лише навчання, а й позитивні емоції, яскраві заходи.

Вибори студентської ради факультету менеджменту пройшли успішно завдяки злагодженій роботі команди студентської ради та студентів факультету.

Яна Моцьо, секретар студради факультету менеджменту