Остання редакція: 30 серпня 2021

УРОЧИСТО РОЗПОЧИНАЄМО НАВЧАЛЬНИЙ РІК!

Дорогі наші першокурсники! Факультет менеджменту сердечно вітає вас з початком нового навчального року та запрошує до урочистостей з нагоди святкування 1 вересня 2021 року. Для першокурсників перше вересня є початком шляху до нових відкриттів, хвилюючих звершень та блискучих перемог. Бажаємо, щоб у вас завжди було величезне бажання вчитись та пізнавати усе нове! Легкого навчального року, яскравих вражень, нових друзів та відмінних оцінок! Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів!

Програма заходів на 1 вересня 2021 року:

• зустріч декана факультету менеджменту Наталії Вернюк зі студентами-першокурсниками (8 год. 30 хв., 170 ауд.)
  • виставка-презентація кафедр (9 год., Університетська площа)
  • огляд виставки гостями, студентами, співробітниками університету (9 год. 45 хв.)
  • посвята першокурсників у студенти університету (10 год. 30 хв., Університетська площа)
  • зустріч студентів-першокурсників з кураторами академічних груп (11 год. 40 хв., 170 ауд.)