Остання редакція: 19 жовтня 2017

Шануйте старість

Турбота про літніх людей – святий обов’язок кожного. Бо саме їм ми завдячуємо в першу чергу життям. Люди похилого віку – це уособлення мудрості, життєвого досвіду й добра. Прожиті роки свідчать про вміння керувати своїм життям, насолоджуватися ним та вчасно робити правильні висновки. Зморшки на обличчі та руках лише підтвердження великого досвіду та наполегливості, а сивина у волоссі – терпіння і відданої любові.

Цьогоріч, не зраджуючи традиціям, студенти факультету менеджменту відвідали поважну Емілію Кузьмівну Потапчук. Традиційні зустрічі хоч і стали звичними, але щороку викликають безліч позитивних емоцій у ветерана. Приємне спілкування, людське тепло і просто увага, як завжди радують самотню жінку. Вона любить такі візити, бо має можливість поділитись переживаннями, поговорити про життя. Молодь привітала Емілію Кузьмівну з Міжнародним днем людей похилого віку. Допомагаючи їй по господарству студенти отримали порцію безцінного досвіду та послухали спогади Емілії Потапчук про свою молодість.

Нехай повага до старших і шанування людей похилого віку стануть законом нашого життя.

Катерина Адаменко, інформаційний сектор

студради факультету менеджменту