+38 (04744) 3-24-45
Меню
Остання редакція: 19 листопада 2020

Новий лідер факультету менеджменту

Новий лідер факультету менеджменту

 

Лідерство сьогодні є однією з найбільш затребуваних навичок, важливою як у бізнесі, так і в особистому житті. Ініціатива, вирішення проблем, наполегливість та інші якості лідера є необхідними для подолання труднощів.

В цьому році особливі умови навчання і роботи, але когорта лідерів факультету менеджменту знову поповнилася новим представником, якого обирали серед кращих студентів.

Учасником № 1 в конкурсі «Студентський лідер року» на факультеті стала студентка 11-тм групи Сніжана Мурзак, учасником № 2 – студент 11-тм групи Павло Мількевич, учасником № 3 – студентка 21-гр групи Ангеліна Менделуц, учасником № 4 – студент 41-тм групи Дмитро Бурлака.

Всі учасники креативно підійшли до підготовки імпровізаційного конкурсу візитка на тему «Я – Лідер» та вразили своїми відео, де висвітлили особисті таланти.

За результатами голосувань журі, що були оприлюднені на відеоконференції, лідером серед лідерів став Дмитро Бурлака.

Тож вітаємо переможця з цим титулом і бажаємо йому розкриття потенціалу, що дозволить стати кращим, успіхів у всіх починаннях і наступних неодноразових перемог в різних сферах його життя, адже заробляти право називатися лідером треба кожен день!

А всім іншим учасникам не зупинятися в своїх діяннях, продовжувати йти впевненим кроком по обраній стежині до лідерства і залишатися яскравим прикладом для всього студентства.

Лілія Кустріч, заступник декана

факультету менеджменту з виховної роботи

Відео

1.