Остання редакція: 26 жовтня 2023

На факультеті менеджменту відбулось засідання Конференції студентів факультету

18.10.2023 р. на факультеті менеджменту відбулось засідання Конференції студентів факультету.

Порядок денний конференції включав наступні питання:

1. Звіт про роботу ради студентського самоврядування факультету.
  2. Обрання делегатів від факультету на Конференцію університету.
  3. Оголошення порядку проведення виборів до ради студентського самоврядування факультету, обрання виборчої комісії факультету.

Відповідно до «Положення про студентське самоврядування», вищим органом студентського самоврядування є конференція студентів університету. Виконавчий орган студентського самоврядування факультету обирається на зборах (конференції) студентів відповідного факультету. Виборча комісія студентів факультету формується на засіданні Конференції студентів факультету. Учасники Конференції повністю відпрацювали запланований регламент й ухвалили всі необхідні рішення.

Дар’я Волошенюк, секретар ради студентського самоврядування  факультету менеджменту УНУС