Остання редакція: 22 листопада 2018

Народжені вмерти за Батьківщину –

залишаються жити у віках

21 листопада в Україні щорічно відзначають День Гідності та Свободи. В цей день українці одночасно святкують річниці двох революцій – Помаранчевої революції у 2004 році та Революції Гідності у 2013. Минуло вже п’ять років відтоді, коли тисячі українців вийшли на Майдан, аби довести свою мужність, любов до свободи та справедливості. П’ять років боротьби за визнання, цілісність та європейські принципи. Події Майдану у 2013 поклали початок докорінним змінам в українській державі.

Ми маємо буди щиро вдячними всім і кожному, хто став на захист прав українців, хто ціною власного життя захищав країну. Варто пам’ятати про кожну з революцій та їх наслідки, аби в майбутньому мати змогу робити правильний вибір.

Студенти факультету менеджменту вшанували пам’ять загиблих Героїв Майдану хвилиною мовчання.

Але поряд із сумом з’являється гордість за свою країну, її синів та дочок, що прагнуть бути гідними громадянами своєї держави. Це свято для того, аби схилити голову в пам’ять про загиблих героїв, і знову підняти її високо в честь свободи та гідності.

Секретар ради студентського самоврядування

факультету менеджменту Катерина Адаменко