Остання редакція: 02 жовтня 2018

Акція до Всесвітнього дня миру

Мир — це щоденний, щотижневий,

щомісячний процес, який поступово

змінює думки, повільно розмиває старі

бар’єри, спокійно будує нові структури

Джон Ф. Кеннеді

Щорічно у вересні відзначається Всесвітній день миру.

«Пробач і ти отримаєш мир» – головне гасло цього дня, яке вперше прозвучало з уст Папи Римського. Він і започаткував святкування Всесвітнього дня миру. В Україні за Указом Президента цей день відзначають ще з 2002 року.

Символом солідарності всіх людей світу є дзвін миру. Це символ спокою, мирного життя та вічного братерства. Дзвін миру був вибитий з монет, які пожертвували діти з усіх континентів. На монетах викарбувано: «Хай буде мир у всьому світі».

Щороку в Міжнародний день миру люди у всьому світі збираються, щоб вшанувати пам’ять жертв війн і конфліктів, а також показати власну готовність будувати безпечний і справедливий світ без війни.

На урочистій лінійці радою студентського самоврядування факультету менеджменту студентам Уманського НУС було запропоновано утворити ланцюг миру на знак єдності та прагнення до мирного майбутнього. Ланцюг миру покликаний об’єднувати та зближувати людей, що і є передумовою для досягнення миру.

Дякуємо кожному, хто долучився до акції «Ланцюг миру».

Будьте гідними громадянами своєї країни і мирного неба вам над головою!

Катерина Адаменко, секретар ради

студентського самоврядування