Остання редакція: 18 жовтня 2024

ХIV ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МЕНЕДЖМЕНТ ХХІ СТОЛІТТЯ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ»

17 жовтня 2024 р. відбулася ХIV Всеукраїнська науково-практична конференція «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи». Організатором і ініціатором заходу був факультет менеджменту Уманського національного університету садівництва спільно з Білоцерківським національним аграрним університетом, Національним університетом «Києво-Могилянська академія», Дніпровським державним аграрно-економічним університетом, Сумським національним аграрним університетом.

Офіційне відкриття конференції розпочалось із вітального слова декана факультету менеджменту, доктора економічних наук, професора Інни НОВАК, яка підкреслила важливість проведення такого роду заходів у складний час для нашої країни та значний внесок науковців у майбутнє її відродження.

Після офіційного відкриття розпочалося пленарне засідання, в межах якого головні спікери презентували свої доповіді на такі теми:

1. «Аналіз практики та рекомендації щодо правових аспектів забезпечення прав людини в умовах російсько-української війни» – доповідач кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Олена ПОЛІЩУК;

2. «Основні напрямки організації відновлення аграрного сектору України в сучасних умовах» – доповідач доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту Марина ВУЙЧЕНКО.

3. «Адаптація індустрії туризму та гостинності в період воєнного стану» – доповідач доктор економічних наук, професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Наталія ПЕТРЕНКО.

4. «Поезія про війну в Україні у ХХІ столітті» – доповідач кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української та іноземних мов Олег ЛАЗАРЄВ.

Модерувала пленарне засідання заступник декана з наукової роботи факультету менеджменту, кандидат економічних наук, доцент Юлія Халахур.

По завершенню пленарної частини учасники продовжили свої фахові дискусії на секційних засіданнях за такими тематичними напрямами:

– сучасні тенденції розвитку теорії та практики менеджменту у глобальному конкурентному середовищі;

– концептуальні засади розвитку зовнішньоекономічних стратегій країн з динамічними економіками;

– інноваційні інструменти управління логістичною діяльністю підприємств;

– актуальні проблеми, тенденції та перспективи розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу;

– соціальні, філософські, політичні та правові проблеми формування громадянського суспільства в Україні;

– університетська освіта в контексті побудови і реалізації зовнішньоекономічної стратегії України.

У кожній секції доповідачі презентували результати власних наукових пошуків, дискутували щодо різних важливих питань в межах сфер своїх зацікавлень, ділилися досвідом. В цілому на запрошення факультету менеджменту відгукнулися понад 120 учасників із 4 закладів освіти різних рівнів. За результатами роботи Всеукраїнської конференції було підготовлено збірник тез доповідей.

Організатори заходу дякують всім учасникам за змістовні доповіді та наукові дискусії.

Юлія ХАЛАХУР, к.е.н., доцент, заступник декана з наукової роботи, модератор конференції