+38 (04744) 3-24-45
Меню
Остання редакція: 26 липня 2017

Менеджмент (освітня програма "Логістика")

Актуальність даної спеціальності зумовлена тим, що професія менеджера з логістики за останні п’ять років входить у десятку найбільш затребуваних професій не тільки в Україні, а й в світі.


Менеджер з логістики це представник особливої професії, що об’єднує в собі компоненти знань та умінь управлінця, економіста, інженера та юриста. Він володіє сучасними концепціями управління конкурентоспроможністю підприємства, знає, як знизити витрати, оптимізувати управління ресурсами і витратами, налагодити ефективні партнерські відносини.

Термін підготовки магістрів з логістики складає півтора року. Під час навчання студенти проходять виробничу, переддипломну та науково-дослідницьку практику на провідних підприємствах сфери логістики.

Магістерські спеціалізації:

 

  • Управління логістичними системам
  • Транспортна логістика
  • Міжнародна логістика

 

Магістри можуть працювати фахівцями транспортно-логістичних підприємств, експедиторських та постачальних організацій, структурних підрозділів прикордонної та митної служб та інших бізнесових структурах елементами яких є виробництво, маркетинг, закупівля, фінанси, транспорт, зберігання і збут.

Ви зможете працювати на посадах: керівника відділу продажу та міжнародних перевезень, менеджера по закупівлям та логістиці, менеджера з організації вантажоперевезень, експедитора на митниці, логіста з міжнародних перевезень, менеджера з логістики та обробки даних, менеджера з розвитку ринку експорту, логіста з організації імпортних поставок, фахівця з логістики та складського обліку, менеджера по закупівлям, менеджера по роботі з постачальниками, менеджер-логіста по роботі з клієнтами, менеджера по комплектації, фахівця з логістики, диспонента, фахівця з управління транспортними потоками, менеджера з міжнародних та внутрішніх перевезень.


Скористайтеся шансом здобути престижну та високооплачувану професію!