Остання редакція: 05 жовтня 2021

З шаною до мудрості

Кожного разу представники ради студентського самоврядування факультету менеджменту з радістю навідуються до вже такої рідної Емілії Кузьмівни Потапчук – ветерана Великої Вітчизняної війни.

Студенти завжди приходять не з пустими руками. Зазвичай були куплені товари першої необхідності. Також хлопці наносили до хати води.

Така увага і підтримка з боку молодого покоління дуже необхідна людям похилого віку, але часто для них важливіше подарунків просте щире спілкування, співпереживання.

Старенькій потрібно, щоб хтось просто вислухав та проявив співчуття, щоб хтось був присутній в її житті, щоб вона відчувала, що до неї хтось прийде і побуде поруч, а вона тим часом поділиться важливими та мудрими життєвими порадами.

Тому в наших з вами силах зробити так, щоб люди похилого віку, особливо ті, в кого немає рідних і близьких, не залишилися одні, наодинці зі своїми проблемами та хворобами.

Яна Моцьо, секретар студради факультету менеджменту