Остання редакція: 10 листопада 2017

Ревізор рекомендує

Чистота і порядок – запорука хорошого самопочуття та відмінного навчання студентів. Існує думка, що студенти – це частина суспільства, яка постійно хоче їсти і не хоче прибирати. Щоб спростувати цей стереотип, рада студентського самоврядування факультету менеджменту на чолі з ревізором Аліною Варич вирушили до гуртожитку №6.

Виявити зразкову кімнату і визначити найохайніших з факультету менеджменту – основна мета студентського ревізора. Озброївшись білими рукавичками команда «Ревізора» перевіряла кімнати студентів.

Шукати пил та бруд не найважче завдання «Ревізора». Набагато складніше серед кращих визначити найкращу кімнату. Нею цьогоріч виявилася кімната №506, а Брехунець Вікторія – найохайніший студент.

Отож, «Ревізор» рекомендує підтримувати в своїх помешканнях чистоту, адже від цього, як не дивно, залежить настрій, здоров’я та успіх.