+38 (04744) 3-24-45
Меню

Коваленко Григорій Олександрович

Коваленко Григорій Олександрович Науковий ступінь: кандидат сільськогосподарських наук
Вчене звання: доцент
Посада: заступник декана з практичної підготовки
Контактний телефон: (04744) 3-24-45
Email: mdekanat@i.ua

 

Професійна діяльність в Уманському національному університеті садівництва

Працює  в університеті з квітня 1986 р. Спочатку на кафедрі організації сільськогосподарського вирабництва молодшим науковим співробітником, з березня 1993 р. – викладачем на кафедрі економічної інформатики та управління сільськогосподарським виробництвом, а з грудня 1996 р. на кафедрі менеджменту і права. З 2002 р. на кафедрі менеджменту організацій.

У 1997 р. рішенням спеціалізованої вченої ради Національного аграрного університету присуджено науковий ступінь кандидата сільськогосподарських наук.

У 2001 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри менеджменту та права.

На кафедрі викладає дисципліни:

- управління комерційною діяльністю;

- управління маркетингом;

- управління якістю;

- організація управління в екологічній діяльності;

- екологічний менеджмент і аудит;

- організація насіннєвого сервісу;

- документообіг в державній службі.

Є автором та співавтором більше 60 публікацій у фахових виданнях 10 методичних розробок, двох підручників з грифом МОН, монографії. Під його керівництвом захищено понад 70 магістерських, дипломних і бакалаврських робіт. Загальний стаж науково-педагогічної роботи становить 27 років.

Сфера наукових інтересів: організація служби маркетингу в підприємствах сфери АПК, конкурентоспроможність сільськогосподарської продукції, впровадження міжнародних стандартів на підприємствах по переробці сільськогосподарської продукції.

 Професійна діяльність в інших підприємствах, установах, організаціях

З 1983 р. по 1986 р. працював на підприємствах сфери АПК.

 Освіта

У 1978 р. закінчив Тальянківський технікум, в 1983 р. Уманський сільськогосподарський інститут. У 1993 р. закінчив аспірантуру Уманського сільськогосподарського інституту.

 Підвищення кваліфікації

У 2013 і 2016 рр. проходив підвищення кваліфікації у ННІ післядипломної освіти НУБіП України з курсу «Управління маркетингом», «Управління якістю», «Екологічний менеджмент».

Тема наукової роботи

Теоретико-методичні та прикладні засади державного управління забезпечення конкурентоспроможності суб'єктів господарювання.