+38 (04744) 3-24-45
Меню

Кращі студенти факультету

ПІП

Група

Номінація

Белім Анастасія Сергіївна

11м-з

Відмінник навчання

Переможець конкурсу бізнес-планів

Березюк Володимир Олександрович

11м-м

Відмінник навчання

Переможець конкурсу бізнес-планів

Воропай Вікторія Василівна

11м-м

Відмінник навчання

Переможець конкурсу бізнес-планів

Севостьянова Надія Вікторівна

11м-м

Відмінник навчання

Переможець конкурсу бізнес-планів

Призер ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади

Учасник народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари»

Ревейчук Марина Олександрівна

11м-м

Відмінник навчання

Яременко Галина Михайлівна

11м-м

Відмінник навчання

Усенко Світлана Дмитрівна

11м-пб

Відмінник навчання

Ходзіцька-Іваненко Інна Станіславівна

11м-пб

Відмінник навчання

Поляніцька Анастасія Володимирівна

11м-тм

Відмінник навчання

Варич Аліна Костянтинівна

41-м

Голова ради студентського самоврядування факультету менеджменту

Відмінник навчання

Козак Кіріл Михайлович

41-м

Відмінник навчання

Учасник народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари»

Учасник чоловічого вокального ансамблю «Краяни»

Ільченко Наталія Олександрівна

41-м

Відмінник навчання

Сорочинський Іван Олександрович

41-м

Відмінник навчання

Швець Олена Олексіївна

21к-м

Відмінник навчання

Молєва Анастасія Андріївна

41-з

Відмінник навчання

Тодоренко Леся Михайлівна

41-з

Відмінник навчання

Сочінська Марія Володимирівна

41-гр

Відмінник навчання

Протосавіцька Єлизавета Миколаївна

21к-гр

Відмінник навчання

Гончаренко Катерина Юріївна

31-м

Відмінник навчання

Учасник народного самодіяльного ансамблю танцю «Нивка»

Заблоцька Марина Олегівна

31-м

Відмінник навчання

Сухецька Крістіна Вікторівна

31-з

Відмінник навчання

Переможець конкурсу наукових робіт

Ніколаєнко Антоніна Андріївна

31-тм

Відмінник навчання

Іскрук Євгенія Олегівна

31-гр

Відмінник навчання

Мазура Ірина Ігорівна

31-гр

Відмінник навчання

Адаменко Катерина Іванівна

21-м

Відмінник навчання

Луговенко Тетяна Петрівна

21-м

Відмінник навчання

Балашова Катерина Миколаївна

21-гр

Відмінник навчання

Приступа Анастасія Дмитрівна

21-гр

Відмінник навчання

Земляков Роман Юрійович

11-м

Відмінник навчання

Паламарчук Альона Юріївна

11-м

Відмінник навчання

Середа Світлана Олександрівна

11-м

Відмінник навчання

Тимощенко Максим Павлович

11-м

Відмінник навчання

Сивак Анастасія Миколаївна

11-пб

Відмінник навчання