Остання редакція: 22 листопада 2017

Виховний захід до Дня Гідності та Свободи

З метою патріотичного виховання молоді серед студентів факультету менеджменту пройшов конкурс малюнків і презентацій з нагоди Дня Гідності та Свободи – свята в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Експозиція студентських малюнків вразила своєю різноманітністю і яскравістю. В кожну ілюстрацію було вкладено душу і серце, бо Україна для молоді – це Батьківщина та улюблена країна.

Про це студентство сповістило, представляючи свої унікальні презентації на тему «Немає кращої країни, ніж моя Україна».

Безумовно всі роботи заслуговують на увагу, тому конкурсній комісії у складі завідувача Центру культури та виховання студентів Петра Паєвського, голови профспілкового комітету Маргарити Парубок, заступника декана факультету менеджменту з навчально-методичної роботи Романа Ліщука було надзвичайно складно обрати кращі з кращих. Проте конкурс є конкурс, і перемогу здобула 41-м група, друге місце зайняла 21-км група, а третє – 41-з група.

За активну життєву позицію та творчий підхід до виконання завдання студентів нагороджено грамотами.

Лілія Кустріч, заступник декана

факультету менеджменту з виховної роботи