Остання редакція: 27 листопада 2017

Україна – країна нескорених

21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події, Революцію Гідності (2013 р.) та Помаранчеву революцію (2006 р.). Свято встановлене Указом Президента України від 13 листопада 2014 року.

День, що змінив долю України, покликаний донести до українців важливість національної визначеності і патріотизму. Він не дасть забути про те, що Україна вільна, і якою ціною отримала це звання.

Кожен з нас гідний бути громадянином нескореної держави і всіляко оберігати і розвивати її.

Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян – справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною – ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя.

Для вшанування тих, хто поплатився за свободу України своїм життям, студенти Уманського НУС поклали квіти до Вічного вогню і вшанували загиблих за волю українців хвилиною мовчання.

Катерина Адаменко,секретар

ради студентського самоврядування