Остання редакція: 23 березня 2017

Слово Шевченка – живе і вічне

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті засяє веселка,

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуєм пам’ять Шевченка.

Студенти факультету менеджменту відвідали в міському будинку культури тематичний концерт, приурочений великому генію нашої країни, поету, філософу та просвітнику Тарасові Шевченку.

В концертній програмі артисти згадали непросту долю Кобзаря, натхненно читали його поезію, мелодійно виконали пісні на слова його віршів.

За допомогою слова, музики й танцю учасники концерту возвеличили нашу мову, культуру, героїчний дух, розкрили душевне багатство нашого народу. Адже саме цьому присвятив своє бурхливе життя Тарас Шевченко.

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне. Вивчаймо його, думаймо над його істиною, виконуймо його заповіти, які посилав він синам свого народу. І серед них – найперший і найголовніший:

Свою Україну любіть,

Любіть її… Во время люте,