Остання редакція: 10 жовтня 2018

Піклування про літніх людей

Важливим елементом культурного суспільства є повага до літніх людей. Доброю традицією студентів факультету менеджменту є допомога людям похилого віку. Саме турбота і підтримка молоді дає стареньким бажання прокидатися вранці і радіти життю. Фізична допомога, тепле слово та щира усмішка – малий перелік того, що можуть дати студенти літнім людям.

Цьогоріч відвідати Емілію Кузьмівну Потапчук виявили бажання чимало студентів. Спільними зусиллями накупили бабусі продуктів. Для студентського гаманця не важко, а жінці приємно. Допомогли по господарству, розрадили дружньою розмовою. Саме такі розмови спонукають до обміну досвідом та енергією між старенькою та молодим поколінням. Приємно бачити посмішку на обличчі цієї бабусі. Хочеться приходити до неї ще і ще. Лиш би вона була щасливою.

Тож кожного дня знаходьте можливість вшанувати старість. Допомагайте стареньким, які зовсім поруч, рідним бабусям та дідусям. Пам’ятайте, що колись теж шукатимете підтримки у молоді.

Катерина Адаменко,

секретар ради студентського самоврядування