Остання редакція: 10 листопада 2017

Мовознавча вікторина «Океаном рідної мови»

Добре знати рідну мову – головне завдання кожного. А коли ця мова займає одне з перших місць за милозвучністю, то вивчати і використовувати її варто з гордістю.

З метою виявлення рівня володіння українською мовою 9 листопада, в День української писемності та мови на факультеті менеджменту було проведено мовознавчу вікторину «Океаном рідної мови». Позмагатися вирішили команди «Non Stop», яку представляли студенти 11-м групи, і «Мисливці за удачею», представниками якої були студенти 11-пб групи.

Звичайна вікторина через запал студентів та бажання перемогти перетворилась на захоплюючу гру. Учасники проявили свою кмітливість та хороше знання української мови.

За результатами підрахунків балів з кожної секції вікторини лічильна група визначила, що командою-переможцем є «Non Stop». Тож ці студенти можуть заслужено пишатися своїми знаннями рідної мови, а всім іншим є на кого рівнятися.

Катерина Адаменко,

секретар студради факультету менеджменту