Остання редакція: 01 листопада 2018

Краща кімната гуртожитку 2018

Гуртожиток для студентів – це друга домівка, де вони проводять незабутні, кращі роки свого життя, тому кожен намагається зробити її затишною і красивою, обладнати для зручного проживання, художньо оформити та оздобити за власним смаком.

Щорічно напередодні Дня студента проводяться перевірки кімнат гуртожитків та визначається найкраща. Вона і стає прикладом для кожного студента. Стимулює його й свою кімнату довести до такого рівня. Традиційно кімнати перевіряють за кількома критеріями: санітарний стан, художньо-естетичне оформлення, обладнання та устрій, дотримання правил внутрішнього розпорядку мешканцями кімнати.

Всі кімнати гуртожитку дивували своєю охайністю, затишком та своєрідним стилем. Але кращу кімнату все ж таки вдалося вибрати. Цьогоріч нею стала кімната 908. А її жительки Валентина Коцюбинська та Ангеліна Цапко вразили гостинністю та хазяйновитістю.

Секретар ради студентського самоврядування

факультету менеджменту Катерина Адаменко