Остання редакція: 12 жовтня 2017

Усмішка – всього лише крива лінія, але багато чого змінює

В час, коли за вікном похмуро чи дощить, дуже важливо не втрачати позитиву. Напевно, саме тому Всесвітній день усмішки святкують восени.

Студрада факультету менеджменту вирішила нагадати про необхідність посміхатися всім тим, хто найчастіше ходить університетськими коридорами похмурий. Смачні солодощі з приємними, а іноді й смішними, висловами про усмішку допомогли їм у цьому. Переодягнені у веселі костюми звірів Ангеліна, Сергій та Інна запрошували студентів, викладачів та всіх, хто проходив повз, насолодитися моментом, зробити красиве позитивне фото біля яскравої фотозони. Найохочіше брали участь у фотосесії працівники університету. Вони завдяки щирій посмішці мають тепер прекрасні фото. Саме неочікуваність і креатив акції викликали чимало радості.

Але найголовнішим в цей день були не костюми, фото, і навіть не цукерки, а настрій і посмішки, подаровані оточуючим.

Тож пам’ятайте, яким би не був похмурим і важким день, його можна змінити маленькою усмішкою. Усміхайтеся усім: рідним, друзям і навіть незнайомим перехожим. Даруйте таке потрібне тепло холодною осінню!

Катерина Адаменко, інформаційний сектор

студради факультету менеджменту