Остання редакція: 15 березня 2017

Довгоочікувана мить – отримання диплому магістра з менеджменту

Ось і залишився позаду тернистий шлях навчання когорти магістрів факультету менеджменту – випускників 2017 року і, як результат, отримання довгоочікуваних дипломів – отримання перепустки в доросле життя.

Їх серця переповнені сотнями почуттів, адже ця найважливіша подія в їхньому житті з одного боку така захоплююча та романтична, а з іншого сповнена різних труднощів, перешкод та розчарувань.

Хочеться вірити, що ми навчили студентів у нашому університеті, чого повинні навчити, що ми виховали тих, хто виховає інших, що, перегорнувши сторінку студентських літ, наші випускники заповнять новий чистий аркуш книги їхнього життя без помилок.

Озираючись на все пережите разом, хочеться побажати вам не втрачати амбіцій і наполегливості, не втрачати енергії і з кожним днем лише примножувати її, не втрачати віру в себе і свої можливості. З впевненістю хочемо заявити, що ми випускаємо гідних фахівців і знавців своєї справи. Ми ще побачимо ваші плоди і ви засяєте яскравими зірками!

Вітаємо вас з отриманням довгоочікуваних дипломів!

Успіхів у підкоренні ваших вершин!

Колектив факультету менеджменту